Kam na rande na podzim?

Nastal podzim a nás všechny obklopují barvy a popadané listí, které úplně volají po romantických procházkách s drahými polovičkami. Venku také ale přituhuje, a tak možná přemýšlíš, jak si užít rande jinde než venku? Nachystaly jsme pro tebe pár tipů, u kterých se zaručeně nudit nebudete.

 

lucas-ludwig-igBV014C1eM-unsplash

Foto: Lucas Ludwig, Unsplash.com

 

Vyrazte za kulturou!

Pokud máte oba rádi umění, najděte si výstavu, koncert nebo třeba kino ve vašem okolí. Dozvíte se něco nového, zkouknete nový film, a pokud randit teprve začínáte, tak tím zároveň vyřešíte strach z „trapného ticha“. Můžete společně hodnotit výstavu, pobavit se o filmu nebo protancovat a prozpívat celý koncert. ????

 

Sportem k…lásce?

Jsi aktivní typ a ráda bys měla akční rande? Zkuste najít nějaký sport, který vás oba baví a zajímá a běžte si ho společně zkusit. Například můžete vyzkoušet indoor badminton, lezení po horolezecké stěně, tenis nebo squash, anebo si zajděte zabruslit na zimák. Určitě si to užijete. A pokud zjistíte, že vám to třeba nejde tak, jak jste si představovali, tak se i společně zasmějete.

 

Kdo si hraje, nezlobí!

Představuješ si klidné a pohodové rande, ale chceš ho nějak zpestřit? Zahrajte si společenskou hru. Zajděte si třeba do vaší oblíbené kavárny a vezměte si s sebou karty nebo pexeso. Pokud zrovna u sebe žádné karty nemáte, tak si můžete zahrát nějakou vědomostní hru společně i přes telefon. V kavárnách občas mají nějaké stolní hry, tak se jich určitě nebojte využít. Zahřejete se například čajem, dejte si dortík a otestujte se, kdo má ve hře větší štěstí!

 

Venkovní aktivity

Přece jen by sis chtěla užít rande venku? Nezapomeňte se pořádně obléct a vyrazte například pouštět draka. Hezky se u toho projdete a vyčistíte si hlavu. Můžete také navštívit vaši nejbližší ZOO a třeba se něco nového dozvědět ze světa zvířat, nebo se jen rozplývat nad roztomilostí malých opiček, tučňáků nebo pandích medvídků. ????

 

Pokud tě nějaký nápad zaujal, ozvi se nám, jak jste si rande užili – třeba na našem Instagramu! ;-)

Zpět do obchodu