K čemu jsou dobrá předsevzetí?

Nový rok, nové já... Hodně z nás si dává každoročně předsevzetí. Ať už třeba zhubnout pár kil, víc se učit, nebo vyzkoušet něco úplně nového.
Prvních pár dnů, možná týdnů jsme odhodlaní naše předsevzetí plnit… A pak ta motivace obvykle záhadně vyprchá.

Jak si tedy udržet motivaci k plnění každoročních předsevzetí?1. Buď konkrétní

Pokud chceš být třeba víc fit, stanov si konkrétní cíl. Například, že do února uběhneš 2 km v kuse. Nevadí, že uběhnuté 2 km nejsou tvůj vysněný cíl, ale pomalými krůčky se k tomu svému cíli dopracuješ!

2. Nestresuj se neúspěchem

Když se ti něco nepodaří, tak, jak sis to představovala, neznamená to konec všeho. Nám všem se často něco nedaří. Důležité je to zkoušet znova a znova a uvidíš, že všechno dobře dopadne! 3. Připomeň si PROČ

Klidně si nalep na lednici nebo na dveře papírek s tím, čeho chceš dosáhnout v novém roce. Budeš to mít neustále na očích a při pohledu na to si vzpomeneš, PROČ sis takové předsevzetí vlastně dala.

4. Inspiruj se

Udělání změny, ať už velké, nebo menší, stojí vždycky hodně sil a odvahy. Bav se s kamarádkami o jejich cílech, sleduj na sociálních sítích pouze lidi, co tě motivují a inspirují. Nemusíš být jako ostatní, zkus se jen inspirovat jejich cestou a vyzkoušet něco nového. Ať už jsou tvoje předsevzetí jakékoliv, nezapomeň, že by ti to mělo především přinášet radost a dobrý pocit ze sebe sama.
Přejeme hodně úspěchů a radosti v roce 2022! ♥️

Zpět do obchodu