Projekt Teena

Aby Teena mohla co nejlépe plnit svůj cíl, kterým je pomáhat holkám i jejich rodičům zvládat pubertu s grácií, spolu s vydáním knihy autorky Petra s Verou rozjely i stejnojmenný projekt. Ten zahrnuje blog Teenoviny, nabízející inspiraci a rady, které se do knihy nevešly nebo které si začaly říkat o slovo až po vydání knihy, a profily TeenaBookCZ na Facebooku a Instagramu.

Jak Teenin Facebook, tak Instagram mají za úkol poskytovat holkám a jejich rodičům prostor pro diskuze a vzájemnému povídání si o tématech, které zrovna řeší.

Zároveň můžeš jejich prostřednictvím klást dotazy přímo autorkám - na vše kolem krásy, stylu a oblékání je tu Petra, a Vera tě nasměruje, když budeš tápat v ostatních věcech. V případě, že máš závažnější problém nebo trable, se kterým si Vera ani Petra nebudou vědět rady, tvého dotazu se ujme některá ze skvělých psycholožek - Bára nebo Aneta, které jsou do projektu taky zapojené a připravené podat ti pomocnou ruku.

Kromě sociálních sítí můžeš autorky kontaktovat i prostřednictvím mailu blog@teena.cz.

Tak nás nezapomeň sledovat! Budeme se těšit na tvoje dotazy a přejeme ti klidnou mysl a veselý úsměv na tváři po celý den!

Vera a Petra

 

https://www.instagram.com/teenabookcz/

https://www.facebook.com/TeenaBookCZ

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení