Projekt Teena

Aby Teena mohla co nejlépe plnit svůj cíl, kterým je pomáhat holkám i jejich rodičům zvládat pubertu s grácií, spolu s vydáním knihy autorky Petra s Verou rozjely i stejnojmenný projekt. Ten zahrnuje blog Teenoviny, nabízející inspiraci a rady, které se do knihy nevešly nebo které si začaly říkat o slovo až po vydání knihy, a profily TeenaBookCZ na Facebooku a Instagramu.

Jak Teenin Facebook, tak Instagram mají za úkol poskytovat holkám a jejich rodičům prostor pro diskuze a vzájemnému povídání si o tématech, které zrovna řeší.

Zároveň můžeš jejich prostřednictvím klást dotazy přímo autorkám - na vše kolem krásy, stylu a oblékání je tu Petra, a Vera tě nasměruje, když budeš tápat v ostatních věcech. V případě, že máš závažnější problém nebo trable, se kterým si Vera ani Petra nebudou vědět rady, tvého dotazu se ujme některá ze skvělých psycholožek - Bára nebo Aneta, které jsou do projektu taky zapojené a připravené podat ti pomocnou ruku.

Kromě sociálních sítí můžeš autorky kontaktovat i prostřednictvím mailu blog@teena.cz.

Tak nás nezapomeň sledovat! Budeme se těšit na tvoje dotazy a přejeme ti klidnou mysl a veselý úsměv na tváři po celý den!

Vera a Petra

 

https://www.instagram.com/teenabookcz/

https://www.facebook.com/TeenaBookCZ

Zpět do obchodu