O knize

Víš, co udělat, když máš v hlavě zmatek a v životě se cítíš jako na houpačce? Založit si deník! Přesně to udělala hrdinka této nové neobyčejné knihy Teena aneb Skutečný průvodce pro holky. Teena je vcelku normální osmačka, která ráda fotí, píše, tráví čas s kamarádkami, závodně plave – a nejspíš řeší dost podobné věci jako ty: neustálé domácí úkoly, vztahy ve třídě, neshody s rodiči či kamarádkami, nedostatek pochopení od okolí, otravné sourozence nebo kluky, kteří se někdy zdají být jako z jiné planety. Mimo jiné se chce líbit, a tak se zajímá taky o oblečení a styl, make-up nebo o to, jak se správně starat o svou pleť a tělo.

První polovinu knihy tvoří právě Teenin otevřený deník, kam si Teena zapisuje všechny důležité události či pocity, které zrovna prožívá nebo se jí honí hlavou. Druhou část knihy pak představuje komplexní průvodce pro náctileté se spoustou cenných tipů, návodů, pohledů a rad celkem k 33 tématům týkajících se nejen dospívání dívek.

Těšit se tak můžeš jak na poutavý příběh ve formě deníku, tak na tipy a návody z oblasti péče o pleť a tělo, líčení, oblečení a stylu či lásky a vztahů i na rady do života týkající se například učení, stresu, sebevědomí nebo peněz. To vše je navíc prodchnuto originálními ručními kresbičkami, vtipnými hláškami a inspirativními fotkami.

Garantujeme ti, že promakanější knihu o dospívání jsi v rukou ještě nedržela!

 

STÁHNOUT UKÁZKU ZDARMA

 

1_kapitola 

Projekt Teena

Aby Teena mohla co nejlépe plnit svůj cíl, kterým je pomáhat holkám i jejich rodičům zvládat pubertu s grácií, spolu s vydáním knihy autorky Petra s Verou rozjely i stejnojmenný projekt. Ten zahrnuje blog Teenoviny, nabízející inspiraci a rady, které se do knihy nevešly nebo které si začaly říkat o slovo až po vydání knihy, a profily TeenaBookCZ na Facebooku a Instagramu. Jak Teenin Facebook, tak Instagram mají za úkol poskytovat holkám a jejich rodičům prostor pro diskuze a vzájemnému povídání si o tématech, které zrovna řeší. Zároveň můžeš jejich prostřednictvím klást dotazy přímo autorkám...

Nahoru
3 položek celkem
Zpět do obchodu