O knize, Strana 2

Víš, co udělat, když máš v hlavě zmatek a v životě se cítíš jako na houpačce? Založit si deník! Přesně to udělala hrdinka této nové neobyčejné knihy Teena aneb Skutečný průvodce pro holky. Teena je vcelku normální osmačka, která ráda fotí, píše, tráví čas s kamarádkami, závodně plave – a nejspíš řeší dost podobné věci jako ty: neustálé domácí úkoly, vztahy ve třídě, neshody s rodiči či kamarádkami, nedostatek pochopení od okolí, otravné sourozence nebo kluky, kteří se někdy zdají být jako z jiné planety. Mimo jiné se chce líbit, a tak se zajímá taky o oblečení a styl, make-up nebo o to, jak se správně starat o svou pleť a tělo.

První polovinu knihy tvoří právě Teenin otevřený deník, kam si Teena zapisuje všechny důležité události či pocity, které zrovna prožívá nebo se jí honí hlavou. Druhou část knihy pak představuje komplexní průvodce pro náctileté se spoustou cenných tipů, návodů, pohledů a rad celkem k 33 tématům týkajících se nejen dospívání dívek.

Těšit se tak můžeš jak na poutavý příběh ve formě deníku, tak na tipy a návody z oblasti péče o pleť a tělo, líčení, oblečení a stylu či lásky a vztahů i na rady do života týkající se například učení, stresu, sebevědomí nebo peněz. To vše je navíc prodchnuto originálními ručními kresbičkami, vtipnými hláškami a inspirativními fotkami.

Garantujeme ti, že promakanější knihu o dospívání jsi v rukou ještě nedržela!

 

STÁHNOUT UKÁZKU ZDARMA

 

1_kapitola 

Stáhnout ukázku

Stáhnout ukázku  Jo! Přesně tohle je to místo, kde si můžeš prohlédnout, jak tenhle 256stránkový vymazlený Teenin deník s průvodcem pro holky vypadá uvnitř. Věříme, že tě chytne za srdce a budeš se těšit na všech 33 kapitol o dospívání! Tak šup. Na nic nečekej, stahuj a inspiruj se! Tvoje Vera a Petra ...

Nahoru
3 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení