Trendy v obočí pro rok 2021

Už ses někdy zamýšlela nad tím, podle čeho se určují trendy v oblékání nebo v líčení? To má poměrně snadné vysvětlení, protože i ty se na tomto vlivu teď podílíš!

Trend na letošní rok významně ovlivnilo nošení roušek v roce 2020. Hodně populárních influencerek v karanténě vloni natáčelo videa o tom, jak se líčit pod roušku.
A přesně tyhle životní celospolečenské, vlastně až planetární problémy určují trendy. A z toho vyplynuly následující tři hlavní směry v úpravě obočí. Co jim říkáš?

 

1. Méně je více

Přirozený tvar obočí je vždycky nejslušivější. Pokud máš to štěstí a máš středně viditelné, hezky rostlé a přiměřeně husté obočí, pak stačí jenom ho učesat kartáčkem nebo suchou spirálkou do tvaru – a tradá, je hotovo.

 

2021_brow_trend_Less_Powder_and_Pencil_sm

 

2. Když česat, tak pořádně!

I přirozené obočí můžeš mírně zmodernizovat, a to pomocí průhledné řasenky nebo obočenky, která je na úpravu obočí určená. Jde o barevnou řasenku s mnohem menší spirálkou, která má přirozené odstíny (to znamená, že černou obočenku nenajdeš). Pomocí bezbarvé řasenky nebo obočenky dramaticky vyčeš obočí šikmo vzhůru a směrem ke spánkům tak, jak vidíš na téhle fotce:

2021_Brow_Trend_Bushy_Brows_sm IMG_9456

 

Tenhle styl se stal takovou ikonou v úpravě obočí a často se používá na foto akcích pro velké módní značky.

 

3. Více je více

Obočí můžeš zvýraznit i pomocí hnědého stínu, gelu na obočí, případně tužky nebo speciální paletky na obočí. Ta někdy obsahuje i pinzetu a malou spirálku nebo sešikmený štěteček určený přímo k aplikaci barvy na obočí. Obočí projeď několika tahy nebo ho vytvaruj do stříšky – viz foto: (Carolina Herrera).

2021_Brow_Trend_Defined_Yet_Natural_Brows_sm

 

Ať už zvolíš kterýkoliv styl, bude tvoje obočí IN! Užívej si to ;-)

 

Zdroj fotek modelek: eyebrowmba.com
Zdroj fotek obočenky: oriflame.cz

 

ExternalImage ExternalImage-1

Obočenka se vyznačuje přirozenými odstíny

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení