Trendy v obočí pro rok 2021

Už ses někdy zamýšlela nad tím, podle čeho se určují trendy v oblékání nebo v líčení? To má poměrně snadné vysvětlení, protože i ty se na tomto vlivu teď podílíš!

Trend na letošní rok významně ovlivnilo nošení roušek v roce 2020. Hodně populárních influencerek v karanténě vloni natáčelo videa o tom, jak se líčit pod roušku.
A přesně tyhle životní celospolečenské, vlastně až planetární problémy určují trendy. A z toho vyplynuly následující tři hlavní směry v úpravě obočí. Co jim říkáš?

 

1. Méně je více

Přirozený tvar obočí je vždycky nejslušivější. Pokud máš to štěstí a máš středně viditelné, hezky rostlé a přiměřeně husté obočí, pak stačí jenom ho učesat kartáčkem nebo suchou spirálkou do tvaru – a tradá, je hotovo.

 

2021_brow_trend_Less_Powder_and_Pencil_sm

 

2. Když česat, tak pořádně!

I přirozené obočí můžeš mírně zmodernizovat, a to pomocí průhledné řasenky nebo obočenky, která je na úpravu obočí určená. Jde o barevnou řasenku s mnohem menší spirálkou, která má přirozené odstíny (to znamená, že černou obočenku nenajdeš). Pomocí bezbarvé řasenky nebo obočenky dramaticky vyčeš obočí šikmo vzhůru a směrem ke spánkům tak, jak vidíš na téhle fotce:

2021_Brow_Trend_Bushy_Brows_sm IMG_9456

 

Tenhle styl se stal takovou ikonou v úpravě obočí a často se používá na foto akcích pro velké módní značky.

 

3. Více je více

Obočí můžeš zvýraznit i pomocí hnědého stínu, gelu na obočí, případně tužky nebo speciální paletky na obočí. Ta někdy obsahuje i pinzetu a malou spirálku nebo sešikmený štěteček určený přímo k aplikaci barvy na obočí. Obočí projeď několika tahy nebo ho vytvaruj do stříšky – viz foto: (Carolina Herrera).

2021_Brow_Trend_Defined_Yet_Natural_Brows_sm

 

Ať už zvolíš kterýkoliv styl, bude tvoje obočí IN! Užívej si to ;-)

 

Zdroj fotek modelek: eyebrowmba.com
Zdroj fotek obočenky: oriflame.cz

 

ExternalImage ExternalImage-1

Obočenka se vyznačuje přirozenými odstíny

Zpět do obchodu